Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi          Fotoğraf Galerisi
 

KAYMAKAM SAĞIR HEMŞİN'E VEDA ETTİ - www.hemsinvadisi.com
   
 KAYMAKAM SAĞIR HEMŞİN'E VEDA ETTİ

KAYMAKAM SAĞIR HEMŞİN'E VEDA ETTİ
 YAZI BOYUTU

 Tarih : 17.7.2020 - 21:39:41 


Kaymakam Bayram SAĞIR adına düzenlenen “Veda Yemeği”nde daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar ile bir araya geldi.


14 Temmuz 2020 tarihli ve 31185 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığı’ nın 2020/ 362 No’ lu Kararnamesi ile Rize Vali Yardımcılığı görevine atanan Kaymakam Bayram SAĞIR adına düzenlenen  “Veda Yemeği”nde daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Plaket ve hediye sunumlarının ardından Kaymakam Sağır yaptığı veda konuşmasında:


"Çok kıymetli Hemşinli hemşehrilerim,
Yaklaşık 2 yıldır büyük bir onurla sürdürmüş olduğum Hemşin Kaymakamlığı görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum. Bu süre zarfında elimden geldiğince sizlere ve ilçemize en iyi şekilde hizmet etmenin gayreti içerisinde oldum. Hamdolsun birçok hizmeti yapmak da nasip oldu.
Bu süreç içerisinde bize her türlü desteği veren başta Belediye Başkanımız Sayın Halim Kazım BEKAR’a, İl Genel Meclisi üyelerimiz Nadir İNCE, Başar CUMBUR ve Erkan ATAMAN’a, bütün daire amirlerimize ve çalışma arkadaşlarımıza, siyasi partilerimizin ilçe başkanlarına, köy ve mahalle muhtarlarımıza ve de özellikle bizi her zaman bağrına basan kıymetli Hemşin halkına en derin saygı ve şükranlarımı sunuyorum.
Hepinizden ayrı ayrı helallik istiyorum. Hakkınızı helal edin. Bizden yana bir hakkımız varsa sonuna kadar helal olsun.
Allah’a emanet olun." diye Hemşin'e veda etti.