Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi          Fotoğraf Galerisi
 

Başkan Erdoğan Baba Ocağında - www.hemsinvadisi.com
   
 Başkan Erdoğan Baba Ocağında

Başkan Erdoğan Baba Ocağında
 YAZI BOYUTU

 Tarih : 25.8.2019 - 00:51:56 


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Baba Ocağında


Cumhurbaşkanı Erdoğan Üniversite lojmanlarının açılış, Artvin, Rize, Trabzon daki yatırımları yerinde incelemek ve bir dizi görüşme için memleketi Rize’ye geldi.

Yoğun bir katılım ile vatandaşlar sevgi gösterilerinde bulundu. Başkan Erdoğan üniversitede görev yapacak hocaların, bu güzel konut alanında huzurla hayatlarını sürdüreceklerine, şehre ve ülkeye hayırlı hizmetlere imza atacaklarına inandığını ifade eden Erdoğan, şöyle devam etti: "Artık hocalarımız şunu söyleyemeyecekler, 'Rize'ye gelelim de Rize'de doğru dürüst kalabileceğimiz bir yer var mı?' Şimdi işte Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nin vakfı, yapmış olduğu hazırlıklarla 'Buyurun size kalacağınız yer' dedi. Konutuyla okullarıyla tüm sosyal donatı alanlarıyla inşallah hocalarımızı burada ağırlayacağız."Erdoğan, üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Ardeşen Turizm Fakültesi, Tıp Fakültesi Klinik Simülasyon Eğitim Merkezi ve Ali Hazar Karaahmetoğlu Camisi'ni de bugün hizmete açtıklarını aktardı.