Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi          Fotoğraf Galerisi
 

Hemşin'de 23 Nisan'da Coşku Vardı - www.hemsinvadisi.com
   
 Hemşin'de 23 Nisan'da Coşku Vardı

Hemşin'de 23 Nisan'da Coşku Vardı
 YAZI BOYUTU

 Tarih : 24.4.2019 - 23:24:52 


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçemiz Hemşin´de coşkuyla kutlandı.


Bayram töreni Hemşin Meydan Parkındaki Atatürk Büstüne İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin konulması ile başladı. Törenlere Okullar Kapalı Spor Salonunda devam edildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlayan törene  Kaymakam Bayram SAĞIR, Belediye Başkanı Halim Kazım BEKAR,  Milli Eğitim Müdürü Hızır HATIRNAZ, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar, okul ve kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve  vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasının ardından Hemşin Merkez İlkokulu Anasınıfı öğrencileri gösterilerini sundu. Sonra öğrenciler arasında sportif yarışmalar gerçekleştirildi. Yarışmaların sona ermesiyle çeşitli dallarda dereceye giren öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla temsili makam ziyaretleri gerçekleştirildi. Temsili Kaymakamlık için makam koltuğunu devralan Arda Efe AYDOĞDU ise; “Bu koltuğu bana takdim eden Kaymakamımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Ama ilçede bazı sıkıntılar var. Bu sıkıntıların düzeltilmesini istiyoruz, dedi. Ayrıca yaptığı hizmetlerden dolayı Kaymakam Bayram SAĞIR´a sonsuz teşekkür ederim" dedi.

Çocukların bayramını kutlayan Kaymakam Bayram SAĞIR, eğitime verdiği önemi ifade ederek, ilçenin gelişimi için gayret içerisinde olduklarını vurguladı. Kaymakam Sayın SAĞIR; “Kaymakamlık önemli ve sorumluluğu ağır olan bir görev. Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Türkiye´nin başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere her makama çocuklarımız oturuyor. Bunun amaç ve gayesi yarının gençleri ve yöneticileri olan çocuklarımıza bu makamları sevdirmek. Bu makamlarda kendilerinin de olabileceğini benimsetmektir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı Kutluyorum” dedi. Editör :  Sevgili Müsellim

Paylas |

 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 5 Puan Verildi
 Kaynak :  Sevgili Müsellim

 Kategori  Eğitim, Kültür

411 Kisi Tarafindan Okundu.

Yorum ( 0 )   

KAYITLI YORUM BULUNMUYOR.

 

 Bu Kategoriye Ait Diger Basliklar

 
 
 

 

 Reklam

Rize'yi Canlı İzle
 Duyuru
 Köse Yazilari

Sevgili Müsellim

Sevgili Müsellim ¬
Pokut ve Sal Yaylası İzlenimlerim

Dr. Senay Baltacı

Dr. Senay Baltacı ¬
Uzay terapisi de denilen DRX-9000 tedavisi

Davut ŞENTÜRK

Davut ŞENTÜRK ¬
Ramazan