Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi          Fotoğraf Galerisi
 

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN - www.hemsinvadisi.com
   
 ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN
 YAZI BOYUTU

 Tarih : 23.11.2018 - 21:48:26 


İlçemizde "24 Kasım Öğretmenler Günü" Kutlama Törenleri Hemşin Çok Programlı Anadolu Lisesi´nde gerçekleştirildi.


İlçemizde "24 Kasım Öğretmenler Günü" Kutlama Törenleri Hemşin Çok Programlı Anadolu Lisesi´nde gerçekleştirildi. Törene İlçe Kaymakamı Bayram SAĞIR, Belediye Başkanı Halim Kazım BEKAR, Milli Eğitim Müdürü Hızır HATIRNAZ, tüm öğretmenler, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Törende Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından günün anlam ve önemiyle ilgili konuşmayı Hemşin Çok Programlı Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Mediha GÜRES ATALAY yaptı.  Merkez Ortaokulu ve Hemşin Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerinin günün anlam ve önemiyle ilgili şiirleri okumasından sonra emekli öğretmen konuşmasını Nihat FERAH yaptı.

Uzun yıllar Hemşin'de öğretmenlik ve yöneticilik yapan Başar Cumbur, Salih Okan, Cemil Dursun Paslı, Köksal YAZICI'da törene renk kattılar.

Şehit öğretmenlerimizin ve yakın zamanda kaybettiğimiz Rize İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ´ın anısına sunulan vidyo gösterimleri salonda duygu dolu anların yaşanmasına vesile oldu. Törenin sonunda öğretmenler günü haftasında ilçemizde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri protokol tarafından verildi.

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama töreninin ardından İlçe Kaymakamı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü öğretmenlerimizin öğretmenler gününü tek tek kutlayarak kendilerine görevlerinde daimi başarılar diledi.